عکاسی تبلیغاتی و فتوکامپوزیتینگ عسل شهدینه گلها

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می‌بایست تمام خصوصیات یک عکس حرفه‌ای را در برگیرد و به مولفه‌های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول است. به بیان ساده‌تر عکس تبلیغاتی می‌بایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند، درست به مانند یک ‌تیزر‌! ‌اما‌ با‌ راه‌ و ‌روشی‌ متفاوت.

برخی از گرایش‌های عکاسی تبلیغاتی که در گروه هنری واژار به بهترین شکل ارائه می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

  • عکاسی صنعتی
  • عکاسی مواد غذایی
  • عکاسی مد و پوشاک
  • عکاسی هوایی
  • عکاسی فضاهای صنعتی
  • عکاسی زیور آلات
محصولات دایموند
عکاسی تبلیغاتی بیسکویت اصفهان فرخنده و نگین عسل
محصولات شرکت داراکار
محصولات شرکت مبارز
نمونه کارها - طراحی گرافیک

گرافیک (از ریشه کلمه یونانی گرافیکوس)، به نمایشی بصری روی یک سطح اطلاق می‌شود، نظیر دیوارها، کاغذ نقاشی، صفحه نمایش کامپیوتر یا یک سنگ که در آن به نوعی اطلاع رسانی، چهره نگاری، یا سرگرمی وجود دارد. بعنوان مثال عکس، نقاشی، خطاطی، نمودارها، دیاگرام‌ها، تایپوگراف‌ها، اعداد و سمبول‌ها، نقشه‌های جغرافیایی، نقشه‌های مهندسی یا تصاویر، همگی بعنوان گرافیک شناخته می‌شوند. گرافیک غالباً از متن، چهره و رنگ تشکیل می‌شود. 

طراحی گرافیک ممکن است شامل انتخاب، خلق، یا تنها سازماندهی تایپوگراف‌ها باشد که در طراحی بروشورها، کاتالوگ‌ها، پوسترها، وب‌سایت‌ها، یا کتاب، بدون هیچگونه المان دیگری استفاده شوند. شفافیت یا محاوره موثر، ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد و یا المان‌های فرهنگی دیگر ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد. در برخی موارد نیز، تنها خلق گرافیکی با سبکی بی‌نظیر، هدف اصلی در طراحی گرافیک است.

نمونه کارها - طراحی گرافیک
نمونه کارها - طراحی گرافیک
نمونه کارها - طراحی گرافیک
نمونه کارها - طراحی گرافیک

غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیت‌ها و تکنیک‌های فروش. به کلامی دیگر، غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام‌های بازاریابی و فروش است.

غرفه مجموعه‌ای از سازه‌های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی‌های فیزیکی خود برای ایجاد فرصت‌های فروش محصولات و خدمات استفاده می‌کند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

ماندگاری غرفه در اذهان بازدیدکنندگان به تنهایی معیاری با ارزش برای تعیین موفقیت غرفه است. در نتیجه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال افزودن تعداد بازدیدکنندگانی هستند که غرفه آن‌ها را به خاطر بسپارند. تعداد بازدیدکنندگانی که غرفه را می‌بینند و بعد از نمایشگاه نام شرکت، محصولاتش یا هر دو را به خاطر می‌سپارند، ماندگاری در ذهن را اندازه‌گیری می‌کند.

ماندگاری در ذهن تا آنجا ارزشمند است که تاثیر غرفه را از دامنه نمایشگاه فراتر می‌برد. این امر به نوبه خود در تاثیر بر تصمیم‌گیری برای خرید کمک می‌کند و آگاهی از محصول و شرکت را در مدتی طولانی‌تر موجب می‌شود.

غرفه شرکت سازه سرامیک و مواد ایران
غرفه گروه تولیدی اصفهان پلاست
غرفه شرکت آتبین
غرفه شرکت فرادید اطلس
غرفه شرکت آتبین

شرکت واژار با همکاری گروه تخصصی عرب‌بیگی ارائه‌دهنـده بهتــرین آثار در زمینه‌های طراحی، مدل‌ســــازی و ساخـــت سـردیس، تنـدیس و المان شهری در متریال‌های مختلف شامل: “کامپــوزیت‌های فایبرگلاس”، “انواع سیلیکون”، “سرامیک‌های مختلف” و انواع فلزات شامل (آهن برنز، برنج و …) است.

 

“Vazhar” company in cooperation with the group of “Arabbeigi” specialists  represents the best works in different genre such as drawing, modeling and sculpting portrait, bust, figurative  sculpture and urban monument in different types of materials such as fiberglass, composite, various silicons and different kinds of ceramics and metals (iron, bronze, brass).

 

شركه واجار بالتعاون مع مجموعه عرب بيكي المتخصصه تعرض افضل اثار في مجالات التصاميم ,صناعه الموديلات و صناعه الاشكال و لوح تذكاري و رموز المدينه في ابعاد ثلاثيه مختلفه تشمل تركيب الفايبر جلاس و انواع السيليكون و انواع السيراميك المختلفه و انواع المعادن تشمل (الحديد- البرونز- النحاس).

طراحی المان های شهری
طراحی المان های شهری
طراحی المان های شهری
طراحی المان های شهری
طراحی المان های شهری
مجسمه های هایپر رئال

هایپر رئال به معنای بیش از حد واقعی است و مجسمه‌های هایپر رئال به آن دسته از مجسمه‌هایی اطلاق می‌گردد که کاملاً واقعی به نظر می‌رسند. این مجسمه‌ها از سه جنس اصلی و پایه‌ای “موم”، “سیلیکون” و “کامپوزیت فایبرگلاس” تشکیل می‌شوند و در دو دسته‌بندی “قالبگیری از مدل زنده” و “ساخت عین به عین” قرار می‌گیرند.
شرکت واژار با همکاری گروه تخصصی عرب‌بیگی مفتخر به ارائه این دست از آثار با بالاترین کیفیت بصری و مواد اولیه است.

 

Hyper realism is considered as an extremely super real one.Hyper realistic sculptures are known as super realistic sculptures.These sculptures are usually made out of wax, silicon, fiberglass composite and are divided in to two categories casting of a live model and coping of a real model.

“Vazhar” company in cooperation with the group of “Arabbeigi” specialists would be proud to represents this genre of works with the highest visual resolution and raw materials.

 

هايبر رئال تعني بانها اكثر واقعيه. تماثيل هايبر رئال هي مجموعه من التماثيل التي يطلق عليها و تنظر اليها علي انها واقعيه بشكل كامل. تتشكل هذه التماثيل من ثلاث انواع رئيسيه و اساسات هي” الشمع” و “السيليكون” و “الفايبر جلاس” و ينقسم الي مجموعتين “القوالب من الموديل الحي و صناعه العين بالعين”. شركه واجار و بالتعاون مع مجموعه عرب بيكي المتخصصه و بعرضها هذه المجموعه من الاثار مع اعلي جوده بصريه و المواد الخام.

مرحله مدلاژ مجسمه هایپر رئال محمدابراهیم باستانی پاریزی
مجسمه هایپر رئال
مجسمه های هایپررئال
مجسمه هایپر رئال