بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

عکاسی صنعتی اصفهان

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی مقاله عکاسی مقاله هنری مقاله گرافیکی کانون آگهی و تبلیغات واژارعکاسی تبلیغاتی و صنعتی مقاله عکاسی مقاله هنری مقاله گرافیکی کانون آگهی و تبلیغات واژار

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چیست؟

 

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی به شاخه‌ای از عکاسی گفته می‌شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می‌باشد. در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می‌کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. به بیان ساده‌تر عکاس صنعتی وظیفه‌اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند. در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است: نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا.

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی تبلیغاتی ضمن اینکه تمام خصوصیات یک عکس صنعتی را باید در خود داشته باشد به مولفه‌های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف عکاسی تبلیغاتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از پروداکت می‌باشد. به بیان ساده‌تر عکاسی تبلیغاتی می‌بایستی بیننده را به خرید کالا ترغیب کند درست به مانند یک‌ تیزر‌ تبلیغاتی‌ اما‌ با‌ راه‌ و‌ روشی‌ متفاوت.

عکاسی صنعتی اصفهان